Firma remontowo–budowlana Jan-Pex - poszukujesz więcej informacji? zadzwoń 668 04 05 06

O firmie:

Grupa remontowa Jan-Pex
Generalny wykonawca inwestycji remontowych

Grupa remontowa Jan-Pex powstała z myślą o wymagających Klientach chcących zrealizować swoją inwestycję budowlano-remontową na najwyższym poziomie.

Dzięki wysokiemu zaangażowaniu na każdym szczeblu realizacji powierzonego projektu jesteśmy w stanie dogłębnie rozumieć wszelkie potrzeby i oczekiwania naszych Klientów tym samym reagować na nie. Nasze wieloletnie doświadczenie sugeruje nam stosowne rozwiązania. Remontując dla Państwa lokal chcemy współtworzyć sukcesy naszych Klientów oraz skutecznie wspomagać ich rozwój.

Wyznajemy zasadę, że w kontaktach z Klientami najważniejsza jest uczciwość i postępowanie zgodne z najwyższymi standardami etyki zawodowej.

Nasze motto i nasza wartość, którą się kierujemy w codziennych relacjach to dążenie do doskonałości i ciągłego umacniania pozycji lidera wśród firm remontowych. Wszystko, co robimy, staramy się osiągnąć dzięki zapewnieniu świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Kim jesteśmy?
Profesjonaliści dla profesjonalistów

Wszyscy pracownicy firmy są wykwalifikowanymi specjalistami popartym wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi szkoleniami i uprawnieniami.

Potencjał wykonawczy
Kto dla nas pracuje?

Realizację zleceń zawsze opieramy na własnych zespołach wykonawczych, w skład których wchodzą sprawdzeni fachowcy z wieloletnią praktyką oraz niezbędnymi uprawnieniami. Dodatkowym atutem firmy Jan-Pex jest posiadanie ubezpieczenia OC, które umożliwia prowadzenie prac na największych budowach.

Do pobrania:

Logo Jan-Pex
jpg. cdr. ai. pdf.

Katalog ofertowy
w trakcie realizacji


 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Kontakt

+48 668 04 05 06
jan-pex@go2.pl
ul. Krakowska 17/50
25-029 Kielce